Zo krijg je het lichaam van een Victoria’s Secret Angel!

Heb je er altijd al van gedroomd om het lijf te hebben van een Victoria's Secret Angel?

De Victoria’s Secret show 2014 is net weer geweest en net zoals elk jaar heeft iedereen het er op Social Media volop over. Niet zo gek ook want wat een lichamen! Wat een pracht om naar te kijken! En gelukkig zijn het lichamen die er gezond uitzien, vol power en met mooie vormen. Dit komt uiteraard niet vanzelf. Oké, ze hebben van Moeder Natuur natuurlijk wat voordelen mee gekregen maar dat wil niet zeggen dat ze daarnaast niet keihard hun best doen om te shinen op het podium. Maar wat doen die meiden eigenlijk om allemaal zo fit te blijven? Veel! Denk aan krachttraining, yoga, ballet, boksen, alles komt wel voorbij. Het is niet zo dat het ene model altijd alleen maar het één doet en het andere model zich alleen maar aan het ander houdt. Het lichaam heeft variatie nodig, dus juist afwisseling is belangrijk om het lichaam te blijven prikkelen. De Angels trainen allemaal met een trainer maar mocht dit niet voor jou zijn weg gelegd, zijn er nog zat manieren om toch te kunnen doen wat de Angels doen!

Laten we een aantal dames eens op een rijtje zetten:

Adriana Lima

  • Traint met trainer Michael Olajide. Doet aan core training voor een strakke buik.
  • Doet aan bokstraining en veel schaduw boksen.
  • Veel touwtje springen.

Alessandra Ambrosio

  • Werkt veel met de elastieken banden om haar billen strak te maken.
  • Doet aan Braziliaans dansen.
  • Doet aan capoeira, een Braziliaanse dans gemixt met vechtsport elementen.

Behati Prinsloo

  • Houdt van het water en zwemt veel. Dit is goed voor cardio en spierkracht voor je armen, benen en torso.
  • Doet veel aan pilates voor kracht en lenigheid van de spieren.
  • Is gek op surfen.

Candice Swanepoel

  • Traint met trainer Justin Gelband. Hij werkt het hardst aan haar onderrug, heupen, billen, balans en stabiliteit.
  • Ze rent, doet aan kickboksen en krachttraining.
  • Als ze haar geest even wil laten rusten en heftig heeft getraind doet ze aan yoga.

Doutzen Kroes

  • Ze houdt van simpel maar goed en lang. Ze springt zich een gek in de rondte met touwtje springen, dit is echt haar verslaving!
  • Rent regelmatig.
  • Daarnaast is ook voor Doutzen yoga een goede training voor mooie lange spieren, naast haar squats en boksen waar ze veel energie in kwijt kan.

Karlie Kloss

  • Doet aan Soul Cycling, dit is een vorm van spinning maar dan in het donker met kaarsjes om er een extra spirituele touch aan te geven.
  • Traint ook met trainer Justin Gelband aan een sterk en mooi lichaam door krachttraining en cardio.
  • Naast kracht training doet ze ook veel pilates en stretching voor lengte van de spieren.

Zoals jullie zien, komen er veel elementen bij alle dames terug. Ze focussen zich op zowel kracht als uithoudingsvermogen en werken daarnaast aan het verbeteren van de lengte van de spieren om lenig te blijven en niet te gespierd te worden. Het is de juiste mix van verschillende trainingsmethoden om het lichaam zo gevarieerd mogelijk te trainen.

Dus samengevat lieve meiden:

Ga naar de boksschool, kies een fijne yoga- of pilatesdocent bij jou in de buurt, pak je krachttraining in de sportschool en vraag om advies aan de trainer die aan het werk is. Ook zonder sportschool kom je al een heel eind, je kunt bijvoorbeeld lekker buiten gaan hardlopen en in de zomer kun je heerlijk de zee in om een stuk te zwemmen. Alles kan gerealiseerd worden zonder trainer en met jouw eigen discipline!

Go for it & shine like an Angel!

Liefs, Elske

P.S. Wil je nog meer weten over celebs en hun fitte bodies? Lees dan ook dit!

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites