New York fashion week is dé grootste fashion week van heel de wereld. NYFW vindt twee keer per jaar plaats en geeft designers de kans om hun nieuwste collectie te tonen aan potentiële kopers en journalisten.

In 1904 werd deze voor het eerst gehouden met als doel: mode-kopers alternatieven bieden voor Franse mode tijdens de Tweede Wereldoorlog, omdat deze toen niet in staat waren om naar Parijs te reizen. Tot 1994 werden de shows gehouden op verschillende locaties zoals lofts en hotels. Vanaf 1994 hielden ze één locatie aan: een tent in Bryant park. Vanaf 2010 werd dit het Lincoln center en sinds 2015 is het in Clarkson Square, een evenementen locatie in SoHo.

Als fashion liefhebber wil je natuurlijk niets liever dan aanwezig zijn bij deze shows, helaas kom je niet zomaar binnen…. wij hebben wellicht de oplossing gevonden om er toch een beetje bij te zijn!

Door de komst van live streams en Insta-TV worden er steeds meer evenementen gefilmd en direct uitgezonden, waardoor je er toch een beetje bij bent. Wij hebben de timeline van New York Fashion week voor je op een rijtje gezet, zodat je rond de desbetreffende tijd de social mediakanalen van je favorieten designer in de gaten kunt houden.

NYFW TIMELINE 2019

04 sept

  • TMALL CHINA COOL: PEACEBIRD – 9:00 AM
  • PARSONS MFA: – 10:00 AM
  • AKNVAS – 12:00 PM
  • TMALL CHINA COOL: THREEGUN – 12:00 PM
  • ALL THINGS MOCHI – 1:00 PM
  • CIE DENIM – 2:00 PM
  • CONGO FASHION WEEK COLLECTIVE – 2:00 PM
  • TMALL CHINA COOL: SONGTA, I-AM-CHEN – 3:00 PM
  • TMALL CHINA COOL: RIZHUO – 6:00 PM
  • JORDACHE – 7:00 PM
  • ICY PRESENTS: DYNASTY – 8:00 PM
  • VICTORIA HAYES – 9:00 PM

05 sept

  • BLANCORE – 9:00 AM
  • DIRTY PINEAPPLE – 10:00 AM
  • MARK GONG – 12:00 PM
  • LAURENCE & CHICO – 12:00 PM
  • TADASHI SHOJI – 2:00 PM
  • ELIE TAHARI – 3:00 PM
  • FIX AND FAX BY KATYA – LEONOVICH – 5:00 PM
  • MICHAEL COSTELLO – 6:00 PM
  • VFILES – 7:00 PM
  • EDG II – 8:00 PM
  • AFFAIR – 9:00 PM

06 sept

  • DAMOWANG – 9:00 AM
  • I LOVE PRETTY – 10:00 AM
  • BRONX & BANCO – 12:00 PM
  • MRHUA MRSHUA BY NIUNIU CHOU – 1:00 PM
  • CONCEPT KOREA – 2:00 PM
  • CARLOS CAMPO – 3:00 PM
  • GLOBAL FASHION COLLECTIVE I – 4:00 PM
  • SIENNA LI – 5:00 PM
  • RAG & BONE – 5:00 PM
  • TELFAR – 6:00 PM
  • VIVIENNE HU – 6:00 PM
  • ROBOTIC DRESS RUNWAY SHOW I LIVESTREAM – 7:00 PM
  • TOMO KOIZUMI – 7:00 PM
  • JEREMY SCOTT – 8:00 PM
  • NO SESSO – 9:00 PM

07 sept

  • TAORAY WANG – 10:00 AM
  • SELF PORTRAIT – 10:00 AM
  • KATE SPADE NEW YORK – 11:00 AM
  • SON JUNG WANG – 11:00 AM
  • 3ZM X LU WANG – 12:00 PM
  • PARIS99 – 12:00 PM
  • CHRISTOPHER JOHN RODGERS – 1:00 PM
  • REBECCA MINKHOFF – 1:00 PM
  • HELMUT LANG – 2:00 PM
  • LONGCHAMP – 3:00 PM
  • CHRISTIAN SIRIANO – 4:00 PM
  • BEVZA – 4:00 PM
  • AREA – 5:00 PM
  • R13 – 6:00 PM
  • CHIARI BONI – 7:00 PM
  • BRANDON MAXWELL – 7:00 PM
  • CHROMAT – 9:00 PM
  • RALP LAUREN – 9:00 PM

08 sept

  • DEVEAUX NEW YORK – 9:00 AM
  • STAUD – 11:00 AM
  • TANYA TAILOR – 11:00
  • LAQUAN SMITH – 1:00 PM
  • MANSUR GAVRIEL – 1:00 PM
  • RAISAVANESSA – 2:00 PM
  • SIES MARJAN – 3:00 PM
  • CHINA DAY: ANTA KIDS – 3:00 PM
  • CASHMERE SONG – 4:00 PM
  • COLLINA STRADA – 5:00 PM
  • ROSIE ASSOULIN – 4:00 PM
  • VICTOR GLEMAUD – 4:00 PM
  • NICOLE MILLER – 5:00 PM
  • JASON WU COLLECTION – 6:00 PM
  • LAQUAN SMITH – 7:00 PM
  • PRABAL GURUNG – 7:00 PM
  • CHINA DAY LILY – 8:00 PM
  • NEGRIS LEBRUM – 8:00 PM
  • TOMMY HILFIGER – 8:30 PM
  • CHINA DAY: XU ZHI – 9:00 PM
  • PYER MOSS – 9:30 PM

09 sept

  • INDONESIAN DIVERSITY – 9:00 AM
  • THE ROW – 9:00 AM
  • JONATHAN SINKHAI – 11:00 AM
  • BARRAGÁN – 12:00 PM
  • ZIMMERMAN – 12:00 PM
  • CONG TRI – 1:00 PM
  • LELA ROSE – 1:00 PM
  • ALICE + OLIVIA: BY STACEY BENDETT – 1:00 PM
  • GLONAL FASHION COLLECTIVE II – 2:00 PM
  • 3.1 PHILIPP LIM – 3:00 PM
  • CUSTO BARCELONA – 4:00 PM
  • SANDY LIANG – 4:00 PM
  • VERONICA BEARD – 4:00-5:00 PM
  • ANNA SUI – 5:00 PM
  • ÁCHEVAL – 5:30-7:30 PM
  • ZELEI TRACE – 6:00 PM
  • ZERO + MARIA CORNEJO – 6:00 PM
  • MAKI OH – 7:00 PM
  • TOM FORD – 8:00 PM
  • CHOCHENG – 9:00 PM
  • VAQUERA, CDLM/CREATURES OF THE WIND AND SECTION 8 – 9:00 PM
  • THE BLONDS X MOULINROUGE! THE MUSICAL – 9:00 PM

10 sept

  • NOON BY NOOR – 9:00 AM
  • SALLY LAPOINTE – 10:00 AM
  • GABRIELLA HEARST – 12:00 PM
  • CLAUDIA LI – 1:00 PM
  • CHRISTIAN COWAN – 1:00 PM
  • PAMELLA ROLAND – 2:00 PM
  • STUDIO 189 – 2:00 PM
  • REESE COOPER – 2:00 PM
  • CYNTHIA ROWLY – 3:00 PM
  • ECKHAUSE LATTA – 3:00 PM
  • BIBHU MOHAPATRA – 4:00 PM
  • BAILUYU BY FU WENJIE – 4:00 PM
  • LUAR – 4:00 PM
  • COACH 1941 – 5:00 PM
  • SOCIAL WORK – 5:00 PM
  • HAKAN AKKAYA – 6:00 PM
  • LRS – 6:00 PM
  • NAEEM KHAN – 6:00 PM
  • JAHNKOY – 7:00 PM
  • KIM SHUI – 7:00 PM
  • CAAFD EMERGING DESIGNER COLLECTIVE – 8:00 PM
  • PROENZA SCHOULDER – 8:00 PM
  • LIU YOUNG X RISHIKENSH – 9:00 PM
  • SAVAGE X FENTY 9:00 PM

11 sept

  • ALIÉTTE – 9:00 AM
  • MICHAEL KORS – 10:00 AM
  • DENNIS BASSO – 11:00 AM
  • MARINA MOSCONE – 11:00 AM
  • MERY PLAYA BY SOFIA RESING – 11:00 AM
  • REFUSE CLUB – 11:00 AM
  • BROCK COLLECTION – 12:00 PM
  • RYAN ROCHE – 1:00 PM
  • MATTHEW ADAMS DOLAN – 2:00 PM
  • BATSHEVA – 3:00 PM
  • BADGLEY MISCHKA – 3:00 PM
  • REVIVAL SWIM FASHION SHOW – 3:00 PM
  • DION LEE – 4:00 PM
  • LIBERTINE – 4:00 PM
  • MARC JACOBS – 6:00 PM
  • RISD – 8:00 PM
  • TAORAY TAORAY – 9:00 PM
(Visited 113 times, 1 visits today)