Don’t be afraid to sparkle
Op glitterwijn.nl kan je de meest schitterende wijnflessen ever kopen, letterlijk. Je hebt de keuze uit champagne, cava, wodka, wijn, Hugo en Baileys. Ze smaken precies zoals je gewend bent, ze zien er alleen veel en veel mooier uit. Als ze leeg zijn staan ze leuk in je interieur.
Personaliseren
Extra leuk: je kan binnenkort ook een eigen tekst en een foto op de fles laten zetten, daarmee wordt het ook nog eens een heel leuk en persoonlijk cadeau voor de feestdagen. En wie wordt er nou niet blij van een lekkere wijn mét prachtige verpakking? Als je nog extra inspiratie wil voor leuke cadeaus, wil je deze 8 cadeaus onder de 15 euro misschien wel even bekijken.
Winnen!
Het goede nieuws houdt niet op. Wij mogen namelijk zo’n knappe fles wijn weggeven aan een van onze lezers! Wil jij iemand blij maken of gewoon jezelf verwennen? Laat hieronder een bericht achter!
Met deze app laat je de glitterwijn extra shinen in je Instagram Story:
> Deze app maakt jouw Instagram story 10 x leuker
Heb je ook al een kerstjurkje geshopt?
> 20x de meest stijlvolle kerstjurkjes
Schoenen maken iedere outfit af, je kerstoutfit natuurlijk ook:
> Deze party shoes maken jouw kerstoutfit af