Het is helaas de laatste dag van de Drie Dwaze Dagen bij De Bijenkorf en dat betekent dat vandaag echt je allerlaatste kans is om items met fikse kortingen bij De Bijenkorf te kopen. Omdat de Bijenkorf de Drie Dwaze Dagen niet meer nodig heeft voor de omzet en zich wil richten op het luxueuze segment, heeft het warenhuis besloten om de actie dit jaar voor het allerlaatst te houden.
Maar niet getreurd, vandaag zetten wij de allermooiste items voor je op een rijtje die je zeker niet mag missen! Wat dacht je bijvoorbeeld van deze gorgeous bordeaux rode tas? Hij is van Warehouse en wij gaan ‘m absoluut bestellen vandaag! Daarnaast mogen een leren broek en rokje ook niet in je kast ontbreken, plus vinden wij het fake-fur jasje ook te gek. Vandaag nemen wij het er van. Jij ook? Happy shopping!
Shop de items hier:
Faux fur jas WAREHOUSE // Rok WAREHOUSE // Leren broek GOOSECRAFT // Salontafel HAY // Kledinghanger HAY // Tas WAREHOUSE